Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFKKC5000102MX0
SFKKC5000102MX0
SFKKC5000102MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFKKC5000102MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFKKC5000102MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFKKC5000102MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7395 pcs Podatkovni list SFKKC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M3.5x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Serija SFKK Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 23dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 1000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 1000pF