Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFLML0500473MX0
SFLML0500473MX0
SFLML0500473MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFLML0500473MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFLML0500473MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFLML0500473MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7893 pcs Podatkovni list SFLMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Serija SFLM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.047µF