Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFLML1000223MX0
SFLML1000223MX0
SFLML1000223MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFLML1000223MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFLML1000223MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFLML1000223MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6473 pcs Podatkovni list SFLMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Serija SFLM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.022µF