Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFTMC0500333MX0
SFTMC0500333MX0
SFTMC0500333MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFTMC0500333MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFTMC0500333MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFTMC0500333MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4558 pcs Podatkovni list SFTMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm)
Serija SFTMC Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.033µF