Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFTMC5000150ZC0
SFTMC5000150ZC0
SFTMC5000150ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFTMC5000150ZC0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFTMC5000150ZC0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFTMC5000150ZC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5846 pcs Podatkovni list SFTMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca -20%, +80% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm)
Serija SFTMC Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 15pF