Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > GMR100HTBFER015
GMR100HTBFER015
GMR100HTBFER015
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GMR100HTBFER015 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GMR100HTBFER015
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.015 OHM 1% 3W 2512
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela GMR100HTBFER015 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.015 OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126106 pcs Podatkovni list GMR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija GMR
Odpornost 15 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena 511-1687-2 delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 15 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Element