Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > GMR100HTBFQR047
GMR100HTBFQR047
GMR100HTBFQR047
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GMR100HTBFQR047 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GMR100HTBFQR047
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.047 OHM 1% 3W 2512
Product parameter
številka dela GMR100HTBFQR047 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.047 OHM 1% 3W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 115345 pcs Podatkovni list GMR Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija GMR
Odpornost 47 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena 511-1691-2 delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 47 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Element