Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR10EZPJ205
KTR10EZPJ205
KTR10EZPJ205
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR10EZPJ205 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR10EZPJ205
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2M OHM 5% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela KTR10EZPJ205 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 2M OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4086895 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija KTR
Odpornost 2 MOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W