Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KTR10EZPJ240
KTR10EZPJ240
KTR10EZPJ240
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KTR10EZPJ240 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KTR10EZPJ240
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 24 OHM 5% 1/8W 0805
Product parameter
številka dela KTR10EZPJ240 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 24 OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3953586 pcs Podatkovni list KTR Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija KTR
Odpornost 24 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 24 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sestava Thick Film