Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > PDZVTR11A
PDZVTR11A
PDZVTR11A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PDZVTR11A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PDZVTR11A
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela PDZVTR11A Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 723385 pcs Podatkovni list PDZVTR11APMDTM TR Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 11V
Toleranca ±5.45% Paket naprave za dobavitelja PMDTM
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-128
Druga imena PDZVTR11ATR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 11V 1W ±5.45% Surface Mount PMDTM
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 8V