PDZ8.2BGWJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PDZ8.2BGWJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PDZ8.2BGWJ |
|---|---|
| Proizvajalec | Nexperia |
| Opis | PDZ8.2BGWSOD123SOD2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PDZ8.2BGWJ | Proizvajalec | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Opis | PDZ8.2BGWSOD123SOD2 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3047345 pcs | Podatkovni list | PDZ2.4B - PDZ36B |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Serija | * |
| Druga imena | 934071039118 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 13 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | Zener Diode |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
PDZ8.2B,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 8.2V 400MW SOD323 - Na zalogi:
- del #:
PDZ9.1B,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 9.1V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ7.5B,115 - Proizvajalci:
DIODE ZENER 7.5V 400MW SOD323 - Na zalogi: