PDZ6.8BGWX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PDZ6.8BGWX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PDZ6.8BGWX |
|---|---|
| Proizvajalec | Nexperia |
| Opis | PDZ6.8BGWSOD123SOD2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PDZ6.8BGWX | Proizvajalec | Nexperia |
|---|---|---|---|
| Opis | PDZ6.8BGWSOD123SOD2 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2564785 pcs | Podatkovni list | PDZ2.4B - PDZ36B |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Serija | * |
| Druga imena | 934071037115 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 13 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | Zener Diode |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
PDZ6.8B,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 6.8V 400MW SOD323 - Na zalogi:
- del #:
PDZ6.2B/DG/B3,115 - Proizvajalci:
Nexperia - Opis:
DIODE ZENER 6.195V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ8.2B,115 - Proizvajalci:
DIODE ZENER 8.2V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ7.5B,115 - Proizvajalci:
DIODE ZENER 7.5V 400MW SOD323 - Na zalogi:
PDZ6.2B,115 - Proizvajalci:
DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323 - Na zalogi: