R5005CNJTL
R5005CNJTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R5005CNJTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R5005CNJTL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela R5005CNJTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64892 pcs Podatkovni list R5005CNJ
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja LPTS Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6 Ohm @ 2.5A, 10V Odmik moči (maks.) 40W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10.8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 5A (Ta) 40W (Tc) Surface Mount LPTS Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)