R5007ANX
R5007ANX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R5007ANX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R5007ANX
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 7A TO220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela R5007ANX Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 7A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110083 pcs Podatkovni list R5007ANX
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220FM Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 3.5A, 10V Odmik moči (maks.) 40W (Tc)
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena R5007ANXCT
R5007ANXCT-ND
delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 7A (Ta) 40W (Tc) Through Hole TO-220FM
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A (Ta)