R5011FNX
R5011FNX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R5011FNX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R5011FNX
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela R5011FNX Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44314 pcs Podatkovni list R5011FNX
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220FM Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 520 mOhm @ 5.5A, 10V Odmik moči (maks.) 50W (Tc)
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3 Full Pack
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 11A (Ta), 5.4A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Ta), 5.4A (Tc)