R5019ANJTL
R5019ANJTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R5019ANJTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R5019ANJTL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 19A LPTS
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela R5019ANJTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 19A LPTS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31314 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id -
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja LPTS
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena R5019ANJTLTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 19A (Ta) 100W (Tc) Surface Mount LPTS
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 19A (Ta)