R6009ENJTL
R6009ENJTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R6009ENJTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R6009ENJTL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 9A LPT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela R6009ENJTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 9A LPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52101 pcs Podatkovni list R6009ENJLPTS TL Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja LPTS (D2PAK) Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 535 mOhm @ 2.8A, 10V Odmik moči (maks.) 40W (Tc)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena R6009ENJTLCT delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 9A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount LPTS (D2PAK) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)