R6009ENX
R6009ENX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R6009ENX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R6009ENX
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 9A TO220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela R6009ENX Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 9A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56618 pcs Podatkovni list R6009ENX
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220FM Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 535 mOhm @ 2.8A, 10V Odmik moči (maks.) 40W (Tc)
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena R6009ENXCT
R6009ENXCT-ND
delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 9A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FM Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)