RB085BM-30TL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB085BM-30TL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RB085BM-30TL |
|---|---|
| Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
| Opis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO252 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | RB085BM-30TL | Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO252 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 71006 pcs | Podatkovni list | RB085BM-30TO252 TL Taping Spec |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 480mV @ 4A |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 30V | Paket naprave za dobavitelja | TO-252 |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Pakiranje | Original-Reel® | Paket / primer | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Druga imena | RB085BM-30TLDKR | Delovna temperatura - spoj | 150°C (Max) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tip diode | Schottky |
| Konfiguracija diode | 1 Pair Common Cathode | natančen opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 300µA @ 30V | Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 5A |