RB085BM-90FHTL
RB085BM-90FHTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB085BM-90FHTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB085BM-90FHTL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODE
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela RB085BM-90FHTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85759 pcs Podatkovni list RB085BM-90FHTO252 TL Taping Spec
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 830mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 90V Paket naprave za dobavitelja TO-252
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 7.4ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena RB085BM-90FHTLTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 90V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A