Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > RB088NS100TL
RB088NS100TL
RB088NS100TL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB088NS100TL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB088NS100TL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V LPDS
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RB088NS100TL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V LPDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87454 pcs Podatkovni list TO263S TL Taping SpecRB088NS100
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 870mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja LPDS
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena RB088NS100TLTR Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A