Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > RB095B-90TL
RB095B-90TL
RB095B-90TL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RB095B-90TL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RB095B-90TL
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V 3A CPD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RB095B-90TL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V 3A CPD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4118 pcs Podatkovni list RB095B-90
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 3A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 90V Paket naprave za dobavitelja CPD
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena RB095B-90TLCT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90V 3A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 90V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 3A