RTL020P02TR
RTL020P02TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RTL020P02TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RTL020P02TR
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 20V 2A TUMT6
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela RTL020P02TR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 20V 2A TUMT6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 245578 pcs Podatkovni list RTL020P02
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA
Vgs (Max) ±12V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TUMT6 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 135 mOhm @ 2A, 4.5V Odmik moči (maks.) 1W (Ta)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, Flat Leads
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.9nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 2.5V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V
natančen opis P-Channel 20V 2A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)