RTL035N03FRATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RTL035N03FRATR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RTL035N03FRATR |
|---|---|
| Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
| Opis | 2.5V DRIVE NCH MOSFET (AEC-Q101 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | RTL035N03FRATR | Proizvajalec | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | 2.5V DRIVE NCH MOSFET (AEC-Q101 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 320397 pcs | Podatkovni list | RTL035N03FRATUMT6 TR Taping Spec |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Vgs (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 1mA |
| Tehnologija | MOSFET (Metal Oxide) | Paket naprave za dobavitelja | TUMT6 |
| Serija | Automotive, AEC-Q101 | Rds On (Max) @ Id, Vgs | 56 mOhm @ 3.5A, 4.5V |
| Odmik moči (maks.) | 1W (Ta) | Pakiranje | Cut Tape (CT) |
| Paket / primer | 6-SMD, Flat Leads | Druga imena | RTL035N03FRACT |
| delovna temperatura | 150°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | 350pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 6.4nC @ 4.5V | Vrsta FET | N-Channel |
| Funkcija FET | - | Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | 2.5V, 4.5V |
| Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | 30V | natančen opis | N-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6 |
| Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C | 3.5A (Ta) |