Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > UMR12NTN
UMR12NTN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMR12NTN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMR12NTN
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY GP 80V 100MA UMD6
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UMR12NTN Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY GP 80V 100MA UMD6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 348250 pcs Podatkovni list UMD6 TN Taping SpecUMR12N
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 100mA
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V Paket naprave za dobavitelja UMD6
Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Druga imena UMR12NTNCT Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 2 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 2 Pair Series Connection Standard 80V 100mA Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100mA Številka osnovnega dela UMR12N
Podobni izdelki
  • del #:UMR1A470MDD
  • Proizvajalci:Nichicon
  • Opis:CAP ALUM 47UF 20% 10V THRU HOLE