Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMR0J101MDD1TP
UMR0J101MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMR0J101MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMR0J101MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 929611 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela UMR0J101MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 929611 pcs Podatkovni list UMA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UMR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 105mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF