Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.2S.306.CLLC32Z
FFA.2S.306.CLLC32Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2S.306.CLLC32Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2S.306.CLLC32Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFA.2S.306.CLLC32Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5640 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 306
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 12A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.098" ~ 0.126" (2.50mm ~ 3.20mm)