Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FFA.2S.307.CLAC42
FFA.2S.307.CLAC42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FFA.2S.307.CLAC42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FFA.2S.307.CLAC42
Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FFA.2S.307.CLAC42 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5408 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 307
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2S Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 9A, 12A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)