Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.1K.314.CLAC45Z
FGA.1K.314.CLAC45Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.1K.314.CLAC45Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.1K.314.CLAC45Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGA.1K.314.CLAC45Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5864 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 2A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)