Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.1K.3D8.CLYC55Z
FGA.1K.3D8.CLYC55Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.1K.3D8.CLYC55Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.1K.3D8.CLYC55Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela FGA.1K.3D8.CLYC55Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5217 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev - Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 3D8
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1K Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij - Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis Position Circular Connector Plug, Male Pins Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)