Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.3B.330.CLAD11Z
FGA.3B.330.CLAD11Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.3B.330.CLAD11Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.3B.330.CLAD11Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGA.3B.330.CLAD11Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4226 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 330
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 3.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)