Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGA.3B.330.CYCD92Z
FGA.3B.330.CYCD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGA.3B.330.CYCD92Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGA.3B.330.CYCD92Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela FGA.3B.330.CYCD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4246 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 330
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 3.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)