Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.310.CYCD82Z
FGG.2B.310.CYCD82Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.310.CYCD82Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.310.CYCD82Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.2B.310.CYCD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5062 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)