Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.310.CYGD62Z
FGG.2B.310.CYGD62Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.310.CYGD62Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.310.CYGD62Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela FGG.2B.310.CYGD62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4394 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.2B.310.ZLD
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 10POS SOLDER
  • Na zalogi:4787
  • del #:FGG.2B.310.EL
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 10POS PIN