Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2K.96A.CLAT56Z
FGG.2K.96A.CLAT56Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2K.96A.CLAT56Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2K.96A.CLAT56Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2K.96A.CLAT56Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4726 pcs Podatkovni list Single,Multi,Hybrid, Fiber Optic Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 96A
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 3 (2 + 1 Fiber Optic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 3 (2 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 9A