Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2K.P13.CLAC75
FGG.2K.P13.CLAC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2K.P13.CLAC75 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2K.P13.CLAC75
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela FGG.2K.P13.CLAC75 Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5374 pcs Podatkovni list FGG.2K.P13.CLAC75 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi P13
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 7 (6 + 1 Fluidic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 (6 + 1 Fluidic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)