Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3K.305.CYCC85
FGG.3K.305.CYCC85
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3K.305.CYCC85 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3K.305.CYCC85
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.3K.305.CYCC85 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5973 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 19A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)