Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3K.306.CLAC65Z
FGG.3K.306.CLAC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3K.306.CLAC65Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3K.306.CLAC65Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.3K.306.CLAC65Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4946 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 306
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 17A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)