Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3P.310.PLYD95R
FGG.3P.310.PLYD95R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3P.310.PLYD95R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3P.310.PLYD95R
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.3P.310.PLYD95R Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5500 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 310
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 3P Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 11 (10 + PE) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP61 - Dust Tight
Lastnosti Backshell, Ground Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 11 (10 + PE) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray, Red Odpiranje kabla 0.339" ~ 0.374" (8.60mm ~ 9.50mm)