Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.3P.314.PLYD75V
FGG.3P.314.PLYD75V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.3P.314.PLYD75V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.3P.314.PLYD75V
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.3P.314.PLYD75V Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5437 pcs Podatkovni list P Series, Plastic Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 314
Shell material Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Serija 3P Pakiranje Bulk
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Število pozicij 15 (14 + PE) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP61 - Dust Tight
Lastnosti Backshell, Ground Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 15 (14 + PE) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 4A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray, Green Odpiranje kabla 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm)
Material backshell, Plating Polysulfone (PSU) Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.3P.561.ZZY
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONTACT PIN SZ 0.9MM CRIMP GOLD