Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4K.340.CLAC14
FGG.4K.340.CLAC14
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4K.340.CLAC14 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4K.340.CLAC14
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.4K.340.CLAC14 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5471 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 340
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 40 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 2A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm)