Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4K.340.CYCC15
FGG.4K.340.CYCC15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4K.340.CYCC15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4K.340.CYCC15
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 40POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.4K.340.CYCC15 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 40POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4397 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 340
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 40 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 2A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm)