Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4K.879.CLAC121
FGG.4K.879.CLAC121
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4K.879.CLAC121 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4K.879.CLAC121
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela FGG.4K.879.CLAC121 Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4792 pcs Podatkovni list FGG.4K.879.CLAC121 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 879
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 13 (9 + 4 Coax) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 13 (9 + 4 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 8A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.476" ~ 0.504" (12.10mm ~ 12.80mm)