Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGJ.2B.319.CLLD99
FGJ.2B.319.CLLD99
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGJ.2B.319.CLLD99 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGJ.2B.319.CLLD99
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGJ.2B.319.CLLD99 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4840 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 319
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)