Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGJ.2B.92C.CLLD72Z
FGJ.2B.92C.CLLD72Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGJ.2B.92C.CLLD72Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGJ.2B.92C.CLLD72Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGJ.2B.92C.CLLD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5886 pcs Podatkovni list Fibre Optic Connectors
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 92C
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost J delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 (4 + 1 Fiber Optic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 5 (4 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)