Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.6SL.AC52G
PAG.M0.6SL.AC52G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.6SL.AC52G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.6SL.AC52G
Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG
Product parameter
številka dela PAG.M0.6SL.AC52G Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4004 pcs Podatkovni list PAG.M0.6SL.AC52G Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M06
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 6A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)