Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PAG.M0.6TL.AC39Z
PAG.M0.6TL.AC39Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PAG.M0.6TL.AC39Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PAG.M0.6TL.AC39Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PAG.M0.6TL.AC39Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4648 pcs Podatkovni list P Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M06
Shell material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Serija 1P Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 6 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Black
Odpiranje kabla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Material backshell, Plating Polyetherimide (PEI)