Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.2B.304.CLLD52
PHG.2B.304.CLLD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.2B.304.CLLD52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.2B.304.CLLD52
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PHG.2B.304.CLLD52 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5764 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome