Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PHG.2B.304.CLLD62
PHG.2B.304.CLLD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PHG.2B.304.CLLD62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PHG.2B.304.CLLD62
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PHG.2B.304.CLLD62 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4143 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 304
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 15A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)