Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PKB.1B.305.CLLD42Z
PKB.1B.305.CLLD42Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PKB.1B.305.CLLD42Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PKB.1B.305.CLLD42Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PKB.1B.305.CLLD42Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5578 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 305
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 1B Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 9A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)